fbpx
  • Workday

    09:00 - 20:00

  • Saturday

    09:00 - 20:00

  • Sunday

    10:00 - 19:00

Makas

yıpranan saçlar için saç bakımı

Yıpranan saçlar için etkili bakım önerileri

Sonbaharda dökülen yapraklar gibi saçlarının da dökülmesini istemiyorsan ihtiyacı olan bakımı uygulamak için vakit kaybetme!

Sımsıcak bir yazı geride bıraktık. Hala bronz ve canlı görünen ten rengin deniz kıyısında geçen keyif dolu günlerin kanıtı niteliğinde şehre geri dönüş yaptı. Ama saçlarının aynı canlılığa sahip olmadığını görüntülüyoruz. Malum deniz, kum, güneş üçlüsü her yaz sonu olduğu gibi saçlarının nem dengesine bir darbe yaparak seni şehre kuru ve cansız görünen saçlarla uğurladı. Umutsuz değil ama saç bakımı konusunda azimli davranman gereken bir dönem seni bekliyoruz. Neyse ki biz yanındayız. Hazırsan yıpranan saçlarını capcanlı göründüğü günlere kavuşturmak için etkili bakım önerilerimize kulak ver.

Arındır

Öncelikle uçlara doğru zayıflayan ve üçgen görünümü almış saçlarını saç kesimi ile arındırmalısın. Zayıflayan, incelen ve koparak dökülmeye başlayan saç telleri duş sonrası taraması çok zor bir hal alır. Karışarak yukarı tırmanan dolaşıklıkları açmaya çalışırken sağlıklı saçlarına da zarar verme ihtimalin çok yüksek. Bu durumun önüne geçmek için ilk iş kırıklarından kurtulmak olmalı. Kesim randevusu oluşturmak için buraya tıkla.

Besle

Sonraki adım ise etkili bir nem bakımı. Saç tellerine nem aşılayıp anında daha parlak ve yumuşak bir doku kazandıracak nem bakımı saç yapına kaybettiği gücü geri kazandıracaktır. Yaz ayları saçları biraz yıpratıyor evet doğru ama beraberinde getirdiği leziz meyveler Authentic Beauty Concept – Hydrate serisinin içeriğinde hayat bularak saçlarına kaybettiği nemi geri kazandırmayı amaçlıyor. Antioksidan özelliğiyle bilinen mango, yatıştırıcı ve arındırıcı özelliğe sahip fesleğen özlerini bir araya getirerek nem dengesini sağlayan için mükemmel bir formül ortaya çıkarıyor. Sen de salonlarımızı ziyaret edip nem bakımı yaptırarak canlı ve yumuşacık bir görünüm kazanan saçlarınla yeni başlangıçlara adım atabilirsin.

Nem bakımı randevusu oluşturmak için buraya tıkla.

Saç bakım rutinine ekle

Evdeki saç bakım rutininin de salondaki kadar önemli olduğunu belirtmekte fayda var. Nem bakımı yaptırdıktan sonra günlük saç bakımında da destekleyici içeriğe sahip Authentic Beauty Concept Hydrate serisini mutlaka keşfetmelisin. Şampuan, saç kremi ve nemlendirici iksirden oluşan bakım rutini sülfat ve paraben içermeyen formülü ile nemlendirme konusunda ekstra etkili. Boyalı, yıpranmış ve kuru saçlar diğer saçlara nazaran daha hassas olduğu için uygulanan bakımında daha özenli olması gerekir. Hydrate serisi sülfatsız içeriği ile saçları nazikçe temizleyerek yıpranmasına engel olur. Sana da beslenerek daha canlı bir görünüme kavuşan saçlarının tadını çıkarmak kalır.

Yorum Yaz

Merhabalar,

Size en hızlı şekilde nasıl yardımcı olabiliriz?