fbpx
  • Workday

    09:00 - 20:00

  • Saturday

    09:00 - 20:00

  • Sunday

    10:00 - 19:00

Makas

5 adımda daha hacimli saçlar!

Sönük ve cansız görünen ince telli saçlar bu haberimiz size! Kuaförden çıkalı daha 1 saat olmasına rağmen hacme veda eden saçlarını gün boyu canlı tutmak için altın değerindeki ipuçlarımıza göz at!

Önceliklerini değiştir

Duş sırasında öncelik tanıdığın şampuanını bu kez ikinci sırada kullanmak saçlarının hacmini arttıracak. Yani hacimli saçlar için önce saç kreminden başlamalısın. Yıkama ritüelinde ilk sıraya yerleştirdiğin saç kremi ince telli saçların kâbusu olan dolaşıklıkları hemen çözecek, şampuanlama sonrası uygulandığında hissettirdiği ağırlaşmayı da ortadan kaldıracaktır.

Biraz da aşağıdan yukarı bak

Bazen ayakların baş olması hayra alamettir. Mesela saçlarını kurutmaya başlamadan önce hacimlendirici etkiye sahip AVEDA pure abundance™ şekillendirici spreyi saçlarına sıkıp baş aşağı kuruttuktan sonra hayallerindeki hacimli saçlara kavuşmuş olacaksın.

Kat kat hacim

Saç kesiminin saçlarındaki hacimlendirici etkiye faydası olmadığını düşünüyorsan yanılıyorsun. Özellikle katlı kesim ve hareketli fönün saçlarda yarattığı hacim etkisi = çırpma telinin yumurta akına olan etkisi.

Doku kazandır

Hacmin etkisini yapısal olarak arttıracak, saç tellerine doku kazandırarak dolgun görünmesini sağlayacak bir ürünle tanışmaya hazır mısın? Evet dediğini duyar gibiyiz. AVEDA pure abundance™ hacim pudrası köpük ve spreylerin aksine saç diplerine uygulanarak hacimlendirici etkisini kökten uca gösteriyor. Özellikle örgü modellerinin daha cool ve salaş görünmesini sağlayan hacim pudrası saç bakım ürünlerinin arasında mutlaka yerini almalı.

Renklendir

Saçlarının arasında yaratacağın renk geçişleri ile hacmin etkisini bir tık daha arttırabilirsin. Ombre, sombre, highlight gibi uygulamalar olabilir tabii ama biraz daha yenilikçi olmaya ne dersin? Ufak bir değişiklik ile büyük bir etki görmek istiyorsan bu sezon #insider uygulamasını mutlaka denemelisin!

Yorum Yaz

Merhabalar,

Size en hızlı şekilde nasıl yardımcı olabiliriz?