fbpx
  • Workday

    09:00 - 20:00

  • Saturday

    09:00 - 20:00

  • Sunday

    10:00 - 19:00

Makas

Güneşten Korunma Kılavuzu

Hafif bir rüzgâr, dalga sesleri ve güneşin tatlı – sımsıcak dokunuşu harika bir his değil mi? Bu hissin sonraki günlerde kâbusa dönüşmemesi için güneşin zararlı ışınlarından korunman şart.

Önce cildini…

Cildini korumadan güneşten gelen UV ışınlarına doğrudan maruz bırakmak cilt tipin ve rengin ne olursa olsun güneş yanığı riski taşıyor. Sen sen ol kış aylarında bile cildine güneş koruyucu bir krem uygulamadan sokağa adımını atma.

Sonra saçlarını…

Saçlar da en az cilt kadar güneş korumasına ihtiyaç duyar. Fazla güneşe maruz kalan saçta nem dengesi bozulur bu yüzden de kırılmalara daha müsait bir zemin ortaya çıkar. UV filtresine sahip saç kremleri özellikle yaz aylarında bakım rutinine eklenmeli.

Aksesuarlardan yardım al

Şapka veya bandana plaj modasının olduğu kadar saç ve cilt bakımının da olmazsa olmazı. Hem tarzını yansıtacak hem de koruyup kollayacak şapkanı yaz aylarında başından eksik etme!

Güneş sonrası bakım şart

Saçların için güneş sonrası bakımda Argan yağı besleyici içeriğiyle saç yapının ve parlaklığının korunmasına yardımcı olacaktır.

Cildin için Aloe Vera’nın hem rahatlatıcı hem de nemlendirici etkisi güneş sonrasında yenilenmiş hissetmek için birebir.

Yorum Yaz

Merhabalar,

Size en hızlı şekilde nasıl yardımcı olabiliriz?