fbpx
  • Workday

    09:00 - 20:00

  • Saturday

    09:00 - 20:00

  • Sunday

    10:00 - 19:00

Makas

Soğuk kış günlerini ısıtacak ışıltılar: Highlight uygulaması

Saç rengini değiştirmeden sadece daha parlak bir renk ve yüz hatlarını ortaya çıkaracak bir renklendirme işlemi arayışındaysan Hightlight uygulaması senin için doğru adres.

Saç üzerinde ombre uygulamasından çok daha hafif bir etki bırakan Highlight işleminin ana amacı saç rengine ışıltı kazandırmak. Bir sonraki vazifesi ise yüz hatlarını daha belirgin hale getirerek ifadeni güçlendirmek. Ufak bir işlem gibi gözükse de etkisi büyük olan Highlight uygulamasını yaptırdıktan sonra “iyi ki yaptırmışım” düşüncesi uzun süre seninle olacak.

Highlight uygulaması nasıl yapılıyor?

Açıcı yardımıyla yapılan highlight işlemi saçın tutamlar halinde ayrıldıktan sonra krepe tarağı ile taranarak çok az bir kısmına açıcı sürülmesi şeklinde uygulanıyor. Saç rengine en uygun tonu elde etmek için uzmanlık gerektiren bir işlem. Çünkü saçta olması gerektiğinden çok daha uzun süre bekleyen açıcı ışıltı katmaktan ziyade saç renginde çiğ bir görünüm ortaya çıkarabilir. Ancak dozunda uygulanan Highlight işlemi saçlarında aradığın ışıltıyı bulmanı sağlayacaktır.

Balyaj uygulamasından farkı nedir?

Balyaj işleminde de saçın doğal rengi korunur ancak bu işlemde saç dibinden uçlara doğru kademeli bir renk geçişi sağlanmaktadır. Highlight uygulamasında ise saçların arasına kökten uca uygulanan ışıltılar gizlenmektedir. Doğal görünen, kademeli geçişleri ustalıkla ayarlanmış balyaj uygulamalarını da çok seviyoruz ancak Highlight uygulaması bizce kış aylarına çok daha fazla yakışıyor.

Highlight uygulamasını kimler yaptırmalı?

Ufak bir değişiklik arayanlar, saçlarının daha dolgun görünmesi için boyut kazandırmak isteyenler, ifadesini güçlendirmek ve yüz hatlarını ortaya çıkarmak isteyenler için en doğru tercih Highlight uygulaması olacaktır. Doğru uygulandığı takdirde seni çok daha canlı bir cilt rengine kavuşturacağının da mutlaka altını çizelim. Hemen randevunu oluşturmak istersen buraya tıklayarak online randevu sayfamızı ziyaret edebilirsin.

Yorum Yaz

Merhabalar,

Size en hızlı şekilde nasıl yardımcı olabiliriz?