fbpx
  • Workday

    09:00 - 20:00

  • Saturday

    09:00 - 20:00

  • Sunday

    10:00 - 19:00

Makas

AVEDA Botanical Repair ile saç yapını yenile!

Saçın 3 katmanına da etki eden onarım ile geçmişin izlerini saçlarından silmeye hazır mısın?

Kimyasal işlemler, ısı ile şekillendirmeler ve koca bir yaz… Saç yapını fazlasıyla etkileyen, cansız ve yıpranmış görünmesine neden olan her şeyin izini ilk kullanımdan itibaren silecek AVEDA Botanical Repair serisi ile tanış!

İleri bitkisel teknoloji ile geliştirilmiş bağ çoğaltıcı yeni seri saçların içten dışa onarılmasına yardımcı oluyor. İçeriğinde bulunan zengin bitkisel harman ile saçı kolay taranır hale getirerek kırılmaların en aza indirgenmesini sağlıyor. Bununla da kalmıyor. Bitkisel türevli kompleks, saçın f-katmanını taklit ederek saç tellerini korumaya alıyor.

Saçlarını güçlendirerek yenileyecek, adeta baştan yaratacak bu formülün bizi etkileyen bir diğer önemli özelliği de VEGAN oluşu. Çevreye duyduğu saygıdan ödün vermeden, yüksek performanslı saç bakım ürünleri geliştiren AVEDA ambalajlarında da %100 geri dönüştürülmüş plastik kullanıyor. Saçta yarattığı onarıcı etkinin yanında çevre kirliliği ile baş etmeye çalışan dünyanın da yaralarını sarıyor olması insanın aklına bir saç bakım ürününden daha ne beklenebilir ki sorusunu getiriyor.

Yorum Yaz

Merhabalar,

Size en hızlı şekilde nasıl yardımcı olabiliriz?