fbpx
  • Workday

    09:00 - 20:00

  • Saturday

    09:00 - 20:00

  • Sunday

    10:00 - 19:00

Makas

Brushlight nedir? Nasıl Uygulanır?

Saçlarına renklendirme işlemi uygulamak istemeyen ama ışıltılı bir dokunuşun da fena olmayacağını düşünenler burada mı? Brushlight tekniği ile hayallerinizdeki saçlara kavuşabilirsiniz!

Son dönemin en trend renklendirme işlemlerinden biri olan Brushlight tekniğinin ana amacı saçlarına doğal bir ışıltı kazandırmak. Yaptırdıktan sonra karşılaşacağın soruların başında “Saçlarına bir şey mi yaptırdın? Çok parlak görünüyor.” Sorusu geliyor. Çünkü uygulama sonrası ışık saçan bir görünüme kavuşuyorsun.

Diğer renklendirme işlemlerinden farkı ne?

Röfle, balyaj, ombre gibi renklendirme işlemlerine nazaran çok daha kolay uygulanabilir bir işlem gibi görünse de Brushlight tekniği için uzman eller şart. Daha önce de dediğimiz gibi çok yoğun bir şekilde uygulanan bir işlem olmadığı için saç rengine uygun olarak hazırlanan renk açıcı karışımın ne kadar ve hangi yoğunlukta uygulanması gerektiğinin en doğru şekilde belirlenmesi gerekiyor. Yani Makas tecrübesi birinci kural. Renk açıcı karışımın geniş uçlu bir fırça yardımıyla saçları tararmış gibi uygulandığı Brushlight işleminin amacı ise saçlara doğal bir ışıltı kazandırmak.

Brushlight hangi saçlar için uygun?

Saçlarının mat ve cansız göründüğünü düşünüyorsan Brushlight uygulaması tam sana göre. Özellikle saçlarında daha önce uygulanmış bir renklendirme işlemi yoksa ve ufak bir değişikliğe ihtiyacın varsa aradığın değişikliğe Brushlight tekniği ile kavuşabilirsin. Doğal ve bir o kadarda ışıltılı görünen saçlar seni olduğundan çok daha enerjik gösterecek.

Uygulama sonrası saç rengi nasıl korunmalı?

Saç renginin salondan çıkarken parladığı gibi parlak ve capcanlı kalmasını istiyorsan renk koruyucu içeriğe sahip saç bakım ürünlerinden yardım almalısın. Renk koruyucu ürünler neredeyse her saç bakım markasında var ancak doğallık bu kadar trendken bizim de önerimiz tabii ki doğal içeriğiyle kalbimizde taht kuran AVEDA Color Conserve serisi olacak. İçeriğinde bulunan lavanta, sardunya, greyfurt ve diğer saf, bitkisel özler ile saç rengini korumaya yardımcı oluyor. Sana da ışıldayan saçlarının keyfini daha uzun süre sürmek kalıyor.

Yorum Yaz

Merhabalar,

Size en hızlı şekilde nasıl yardımcı olabiliriz?