fbpx
  • Workday

    09:00 - 20:00

  • Saturday

    09:00 - 20:00

  • Sunday

    10:00 - 19:00

Makas

Sac-trend-curtain-bangs

2021’in En Trend Saç Kesim Modeli “Curtain Bangs”

Saç kesimini hayatında heyecan verici bir başlangıç olarak görenler burada mı? Perdeyi yeniden arayıp sahneye etkileyici bir giriş yapmak için bu trende mutlaka ayak uydurmalısınız!

 

curtain-bangs

 

Yüzü ortadan ikiye ayıran, uzunluğu en az gözlere kadar uzanan “Curtain Bangs” diğer kahkül modellerine göre kullanması çok daha kolay bir kâhkül modeli. Neredeyse her yüz şekline yakışıyor. Bana hiçbir kâhkül modeli yakışmıyor diyenlere bile.

 

Ufak değişiklikler büyük farklar…

 

Farkında olmasak da hepimizin zaman zaman değişikliğe ihtiyacı oluyor. Büyük değişiklikler de değil aslında. Şehir değişikliği, mekan değişikliği daha da özele inersek gün içerisinde kıyafet değişikliği bile modunu yenilemek için bir ihtiyaç. Bazı şeyler kontrolümüzün dışında gelişse de zamanın akışını hissetmek, yenilenmek için yeni bir saç kesim modelinden yardım alabilirsin.

 

 

En-trend-sac-modeli-curtain-bangs

 

2021 saç konusunda çok fazla trendin boy gösterdiği bir sene olmayacak bunu şimdiden görebiliyoruz. Ama ufak değişikliklerin büyük farklar yarattığı, saçların bakıma doyduğu bir sene olacağına eminiz. Curtain Bangs saç kesimi de tam olarak böyle bir model. Ufak bir değişiklik gibi görünse de saç boylarına uzanan hafif katlarla seni de bambaşka bir havaya sokabilir. Değişimin dozunu bir tık daha arttırmak istersen highlight uygulaması ile saçlarını boyutlandırabilir, hacimli bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsin.

Senin için ideal kahkül modeli hangİsi?

 

Curtain Bangs’i her yüz şekline uygulayacak boyda ayarlayabiliyoruz ama ya diğer kahkül modelleri? Hayallerindeki kahkül modeline kavuşmak için öncelikle yüz şekline uygun bir modelde karar kılmalısın. Yüz şeklin yuvarlak mı yoksa kare mi? Hangi kâhkül modeli sana daha çok yakışır? Tüm bu soruların cevabını kısa yoldan öğrenmek için bu yazımıza mutlaka göz atmalısın.

 

https://www.instagram.com/p/CLZydEYFR-F/ bu gönderimizin altında 5 şanslı takipçimizi SAÇ KESİM HEDİYE’si bekliyor. Ayrıntılı bilgi için instagram sayfamızı ziyaret etmeyi sakın unutma!

Yorum Yaz

Merhabalar,

Size en hızlı şekilde nasıl yardımcı olabiliriz?