fbpx
  • Workday

    09:00 - 20:00

  • Saturday

    09:00 - 20:00

  • Sunday

    10:00 - 19:00

Makas

Makas için otantik güzellik nedir?

 Otantik olmak Sahi, nedir otantik olmak?

Farklı olmak mı?

Yoksa sana da marjinal olmak gibi mi geliyor?

Belki de geçmiş zaman trendlerinden hoşlanan, yeni trendleri pek sevmeyen anlamına geliyordur…

Hayır, çok yanılıyorsun! Otantik olmak demek aslında tam anlamıyla “Kendin olmak” demek! Savunduğu değerlere göre yaşayıp, hiçbir şeyin aslını bozmadan gerçek güzelliğini ortaya çıkarmak demek.

Sen de Authentic Beauty Concept X Makas işbirliği ile gerçek güzelliğini ortaya çıkarmaya hazır mısın?

ODAKLAN!

Trendlerden, sana dayatılan güzellik normlarından uzaklaş. Kendini en güzel halinle hayal et ve sakın unutma, en güzel halin kendini en mutlu hissettiğin halinden çok da uzak değil.

KEŞFET!

Doğanın bilimle buluştuğu; silikon, sülfat, mineral yağlar, yapay renklendiriciler ve paraben içermeyen formüllerin mucizevi etkisini keşfet!

DESTEK OL!

Doğaya ve hayvanlara olan saygını Vegan içerikli ürünler tercih ederek göster. Güzelliğini ortaya çıkarırken başka bir güzelliği yok etmediğinden emin ol. Doğaya destek ol!

OTANTİK OL!

Buklelerinle barış. Çillerinin sana ne kadar doğal bir güzellik kattığının farkına var. Asıl güzelliğin içinden geldiğini unutma. Bir de dans etmeye başladığında kimse izlemiyormuş gibi dans et!

Kendin ol, otantik ol! 

Authentic Beauty Concept ile otantik güzellik hareketini tüm kalbimizle destekliyoruz. Sizi de içinizdeki gerçek güzelliği ortaya çıkarmak için salonlarımıza davet ediyoruz!”

Yorum Yaz

Merhabalar,

Size en hızlı şekilde nasıl yardımcı olabiliriz?