fbpx
  • Workday

    09:00 - 20:00

  • Saturday

    09:00 - 20:00

  • Sunday

    10:00 - 19:00

Makas

Mukemmel-sac-gorunumu-icin-tuyolar

Mükemmel saç görünümü için tüyolar

Hepimizin hayallerini kurduğu mükemmel saç görünümü farklı değil mi? Örneğin kıvırcık, hacimli saçlara sahip olanlarımız bazen düz, daha sakin saçların hayalini kurarken ince telli ve düz saç tipine sahip olanlarımızın aklının bir köşesinde her zaman perma mı yaptırsam sorusu yer alıyor. Yani aslına bakarsanız mükemmel saç görünümünden bahsetmek çok da mümkün değil. Ne de olsa herkesin mükemmeli kendine öyle değil mi? Bugün vereceğimiz tüyolar kendi mükemmel saç görünümünü ararken sana yol arkadaşlığı yapmak için!

Kabarık değil dolgun görünen parlak saçlar

Özellikle ince telli, düz saçlar duş sonrası 1-2 saat içerisinde sönük, cansız bir görünüme kavuşmasıyla ünlüdür. Bu ünün üzerini altın yaldızlı bir kalemle silmek için saçların nemliyken hacim kazandırıcı özelliğe sahip bir saç köpüğünden yardım alabilirsin. Bizim önerimiz AVEDA Phomollient Saç Şekillendirici Köpük. Saçı ağırlaştırmadan hacimlendirirken ekstra parlaklık ve orta tutuşlu şekillendirme sağlıyor.

Belirgin bukleler

Kıvırcık saçlara sahip olanlarımızın en büyük problemi ise bir türlü şekle girmeyen bukleler. Bu konuda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise saç tipine uygun bir saç bakım serisi kullanmak. Şampuan ve saç kremi seçimi buklelerinin daha belirgin olması konusunda en büyük destekçilerin olacaktır.

Sac-yapma-tuyolari

 

Kıvırcık saçlara özel geliştirilen formülü ile be curly serisi ise favori saç bakım serin! %95’e kadar doğal içeriğe sahip, elektriklenmeyi kontrol altına alan özel formülü ilk kullanımdan itibaren buklelerini belirginleştirerek kontrol edilmesi kolay saçlar ortaya çıkarır.

Saç tipine uygun saç fırçası kullan

Sac-ile-ilgili-tuyolar

Yazımızın başında da dediğimiz gibi. Tek bir mükemmel saç yok, her saçın ihtiyacı ve uygulanması gereken bakım kendine özel. Bu yüzden saç tipine uygun bir saç fırçası kullandığına emin ol.

Fön öncesi koruyucu kalkan oluşturmayı ihmal etme

Isı ile şekillendirici ürünlerin saçlarını zannettiğinden çok daha fazla yıpratıyor. Bu sebeple ısı ile şekillendirme öncesi saç tellerinin üzerinde koruyucu kalkan görevi üstlenecek bir saç bakım ürününden mutlaka yardım almalısın. Bizim önerimiz AVEDA Speed Of Light Fön Spreyi. %90 doğal içeriğe sahip ısı kalkanı tüm saç tipleri için de uygun

Yorum Yaz

Merhabalar,

Size en hızlı şekilde nasıl yardımcı olabiliriz?