fbpx
  • Workday

    09:00 - 20:00

  • Saturday

    09:00 - 20:00

  • Sunday

    10:00 - 19:00

Makas

Pratik-Sac-Modelleri

Sevgililer Günü için Pratik Saç Modelleri

Sıradaki yazımız sevip de görüşemeyen, bir kafede oturup kahve içmeye hasret kalanlara geliyor. Sokağa çıkma yasağına takılan sevgililer gününde evde kolaylıkla yapabileceğin saç modellerini sıraladık.

Yeni sevgililere

2020 senesinde tüm engelleri aşıp sevdiğine kavuşanları öncelikle tebrik etmek isteriz. Sokağa çıkma yasakları, hiçbir sosyal aktivite buluşamama, en sevdiği film türünü öğrenmek için sinemaya bile gidememenize rağmen ilişkiye başlama cesareti göstermek, hatta sürdürmek takdire şayan.

Sevgililer-Gunu-Pratik-Sac-Modeli

 

Nasıl olsa görüşemiyoruz deyip boşvermeyeceğini varsayarak facetime konuşmaları için sana çok pratik bir saç modeli önerimiz var. Saç diplerini krepe tarağı ile çok hafif hacimlendirdikten sonra bol bir at kuyruğu modeli olacak şekilde topla. Şık ama aşırıya kaçmayan bir saç aksesuarı ile renklendirebilirsin. Böylelikle hem özenli hem de çok uğraşılmamış sade bir görünüme kavuşacaksın.

 

Yıllanmışlara

Zaten bütün gün aynı evdeyiz kutlamasak da olur, hayat çok monoton, her şey ne zaman normale dönecek, eski hayatımı çok özledim, romantik bir akşam yemeğine çıkmak istiyorum… Tüm bu söylenmeleri bu hafta sonu bir kenara bırak ve hem kendini hem de sevgilini tatile çıkart. Birbirinizi ne kadar çok sevdiğinizi hatırlat. Bu hafta sonu için hazırlan ve aslında en önemlisi heyecanlan!

 

Evde-Pratik-Sac-Yapimi

 

 

Bugünden daha önemli bir gün var mı gerçekten düşün. Geçtiğimiz indirim döneminde ileride bir gün mutlaka giyerim diyerek aldığın şık elbiseni giy, aylardır sürmediğin en sevdiğin kırmızı rujunu sür ve ensede topladığın sofistike saç modelinle tamamla. Bu geceye bir şarap tabağı ve iki kadeh şarap çok yakışır öyle değil mi?

Flört aşamasında olanlara

Şimdi biz neyiz diye kara kara düşünenleri de unutmadık. Uzun zamandır konuştuğun ama görüşemediğiniz için adını bir türlü koyamadığın ilişkin de bizim için çok kıymetli. 14 Şubat’ta arayacak mı? Ararsa biz sevgili miyiz şimdi diye kafanda birçok soru işareti olduğunu biliyoruz. Ama biz soru işaretlerinden çok ararsa nasıl görünmek gerektiğine odaklandık. Tabii ki muhteşem görünmelisin! Hazırlanmış gibi görünmemen ama Pazar paspallığını da üzerinden atman için yarım topuz modelleri senin için çok uygun olacaktır. Belki şimdi biz neyiz sorusunu geride bıraktığınız bir gün olur. Ne dersin?

Evde-Pratik-Sac-Modelleri

 

Randevu yoğunluğu nedeniyle kesim uygulamalarında geçerli %50 indirim fırsatından yararlanamayan takipçilerimiz için indirim günlerimizi uzattık! Hemen randevu oluşturmak için profilimizdeki linke tıklayabilirsiniz.

Yorum Yaz

Merhabalar,

Size en hızlı şekilde nasıl yardımcı olabiliriz?