fbpx
  • Workday

    09:00 - 20:00

  • Saturday

    09:00 - 20:00

  • Sunday

    10:00 - 19:00

Makas

yeniyıl-yenilenme

Yeni Yıl İçin Yenilenme Vakti!

Yılın süslenmeyi en seven ayı Aralık geldi çattı. Bu sene sokaklar, vitrinler geçtiğimiz senelerdeki gibi süslenememiş olsa da biz yeni yıl dileklerini dilerken yenilenmiş bir SEN ile 2021’i karşılaman taraftarıyız.

 

yeniyıl-yenilenme

 

2021’in İlk kuralı 2020 hakkında konuşmamak!

 

Çok zor bir seneyi arkamızda bırakıyoruz. Evlerimizde kendimizle baş başa kaldığımız, sevdiklerimizi özleyerek geçirdiğimiz günlerle dolu 2020. Diğer zorluklardan bahsetmiyoruz bile. Ne de olsa kötü günleri anmak için değil yeniliklere kucak açmak için konuşuyoruz bugün.

Umuyoruz ki “Ne günlerdi, atlattık.” Cümlesini kurma vaktimiz çok uzak değildir. Bu cümlenin altını doldurmak için, daha doğrusu enerjimizi oraya yönlendirmek için 2021’i yepyeni heyecanlarla kucaklamak istiyoruz.

 

 

yeni-yıl

 

 

Enerjimizi yaymak için de Aralık ayı boyunca her hafta 1 ziyaretçimize Instagram hesabımız üzerinden yenilenme paketi hediye edeceğiz. Yeni bir SEN yaratmak için yepyeni bir saç rengi ve saç kesimi, kendini prensesler gibi hissetmen için el ve ayak bakımı, saçlarının ihtiyaçlarına özel bir saç bakımı ve yüz şekline uygun doğru kaş şekline kavuşman için analiz. 2021 yılını yepyeni bir SEN ile karşılamaya hazır mısın?

 

Bİzimle hazırlan!

 

Uzun zamandır ertelediğin, hayallerini süsleyen “Bi kere denesem ne kaybederim ki?” diye aklını kurcalayan bir saç kesimi mi var? Ya da kızıl saçlara kavuşma isteğini kendine bir peruk alıp evde onuna dolaşarak mı bastırıyorsun? Şaka bir yana tereddütlerini kenara bırakıp hayallerini gerçeğe dönüştürmek için şimdi en doğru zaman. Ne de olsa yeni bir yılı karşılıyoruz. Bundan iyi bahane mi olur? Kendini saç uzmanlarımızın hünerli ellerine emanet etmek için randevunu buradan oluşturabilirsin. Hayallerindeki saç renginin ten rengine en uygun tonu belirlenerek saçlarına uygulanacağından emin olarak kuaför koltuğunda geçirdiğin vakti keyfe dönüştürmek için her zaman hazırız!

 

yeniyıl-yenilenme-vakti

 

2021 yılını en güzel haline karşılama yolunda seni biraz etkiledik diye düşünüyoruz. Bu sene biraz daha sakin bir yeni yıl karşılaması yapacak olsak da güzel dilekler dilemene ve hazırlanmana engel olacak hiçbir şey yok. Ne kadar değerli olduğunu asla aklından çıkarmadığın, aynanın karşısına geçtiğinde mutlu bir SEN ile karşılaştığın, sürprizlerle dolu bir yıl olsun!

Yorum Yaz

Merhabalar,

Size en hızlı şekilde nasıl yardımcı olabiliriz?